DRODZY RODZICE I KOCHANE DZIECI!

Informujemy, że dnia 11 stycznia 2007 roku przedszkolacy w schronisku „adoptowali na odległość”

183 pieski i 30 kotków.

W ramach Klubu Miłośników Piesków

w dniach 08.10.19. - 15.10.19.

organizujemy zbiórkę dla tych zwierząt ze schroniska pod hasłem

„Rezygnujemy z lizaków i kupujemy karmę dla zwierzaków"

Liczymy szczególnie na pomoc Rodziców, którzy wesprą działania swoich dzieci w zebraniu potrzebnych rzeczy:

• karmę dla psów i kotów
  • makaron
  • kaszę
  • ryż

Przyniesione artykuły prosimy składać do pojemnika w holu.

Z góry bardzo dziękujemy za przyłączenie się do akcji,

Krasnal Hałabała

Drodzy Rodzice i Dziecismilesmile

W związku ze zbliżającym się „Świętem Drzewa”

ogłaszamy konkurs plastyczny pt: „Magiczne Drzewo”,
którego rozstrzygnięcie nastąpi 10 października br.

Jest to konkurs RODZINNY, czyli zarówno dla dzieci, jak i Rodziców.

Format prac – PRZESTRZENNY !!!!

technika wykonania pracy – dowolna.

Koniecznie prosimy dołączyć karteczkę z danymi autorów (imię, nazwisko dziecka, grupa)

Prace należy przekazywać do 09.10.2019r. nauczycielkom:

Katarzynie Orłowskiej,

Agnieszce Wojtasik-Bojarskiej

Prace będą oceniane pod kątem pomysłowości.

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody!!!

Drodzy Przyjaciele Krasnala Hałabały!

Miło nam ogłosić, że konkurs plastyczny, pt.:

„Hałabała uczy dzieci jak posprzątać wszystkie śmieci”

został rozstrzygnięty.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas obchodów „Święta Drzewa”.

Wtedy wręczymy zwycięzcom dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone prace plastyczne.

Pozdrawiamy,

pani Małgosia oraz pani Agata

KLAUZULA INFORMACYJNA - DLA RODZICÓW

• Administratorem Państwa danych jest Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach, 40-866 Katowice, ul. Piastów 13 NIP: 6342289082, REGON: 270554522.
  • Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Agata Krystek-Jadwiżuk, adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32-606-13-23.
  • Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji obowiązku przedszkolnego lub w celu realizacji prawa do pobytu dziecka w przedszkolu, podstawa prawna: ustawa z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo Oświatowe (Dz.U. 2017 poz. 59 ze zm.).
  • Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celu skontaktowania się w prawach związanych z dzieckiem, podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. c) i e) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych Państwa dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania Państwa danych osobowych przez Nasze Przedszkole do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest konieczne i wymagane przez prawo w celu realizacji obowiązku przedszkolnego. Nie podanie danych osobowych będzie skutkowało utrudnieniami w przekazywaniu informacji na temat Państwa dziecka.

12 marca 2019 roku rozpoczyna się rekrutacja do Przedszkoli oraz Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych, dla których organem prowadzącym jest miasto Katowice.

Nabór będzie się odbywał przy wsparciu systemu elektronicznego pod adresem: https://www.katowice.przedszkola.vnabor.pl

MP57.  035.1-2.2019

INFORMACJA  NT.  MIENIA  PLACÓWKI

UZNANEGO  ZA  ZBĘDNE  BĄDŹ  ZUŻYTE

Na  podstawie  Procedury gospodarowania składnikami majątku ruchomego w Miejskim Przedszkolu nr 57 im. Krasnala Hałabały  informuję, że  posiadamy  następujące  zbędne  i  zużyte  środki  majątku  ruchomego :

Lp

Poz. inwentarza

Nazwa przedmiotu

Rok zakupu

ilość

uwagi

DZVIA/25/26/11

Meble

Zniszczone, uszkodzone, połamane, wyeksploatowane.

Przeznaczony do likwidacji sprzęt został oceniony jako w 100% zużyty i zniszczony, o zerowej wartości
użytkowej, nie nadający się do wykorzystania zarówno w Miejskim Przedszkolu Nr 57 jak i przez innych
użytkowników.

Zbędne  składniki  majątku  ruchomego  możemy  nieodpłatnie  przekazać  innej  jednostce  na  pisemny  wniosek,  lub  dokonać  darowizny  innym  przedmiotom .

Zainteresowanych  prosimy  o  kontakt  do  13/02/2019 r.

Telefon  kontaktowy  032 / 254 24 92