ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

- kliknij na kartkę

III TYDZIEŃ

Z KRASNALEM HAŁABAŁĄ ZIMĘ WITAMY I NA ŚWIĘTA CZEKAMY...

Pani Zima zaprosiła nas do wspaniałych zabaw z nową porą roku z bałwankiem i z choineczką.

Mała choineczka - filmik

II TYDZIEŃ

Z HAŁABAŁĄ MAŁYM KOLĘDY ŚPIEWAMY

KOLĘDOWANIE Z "JAGÓDKAMI" - kliknij na zdjęcie

I TYDZIEŃ

Z HAŁABAŁĄ KOCHANYM MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU WITAMY

„Mikołaj się zbliża dzieci się radują…” grupa „Jagódek” głośnym śpiewem witała Mikołaja w przedszkolu. Oczekiwany Gość wręczył grzecznym „Jagódkom” dużo wspaniałych prezentów. Ileż było radości w naszej sali, jak również podczas zabaw w ogrodzie przedszkolnym kiedy spadło sporo śniegu.  Mikołaja wykonaliśmy z papieru, na torbach rysowaliśmy upragnione prezenty, a w workach przeliczaliśmy zabawki utrwalając cyfrę 3. Programowaliśmy mikołajkową trasę dla robota Ozobota utrwalając poznane kody (bardzo wolno, wolno, szybko, bardzo szybko). Poprzez zabawy z wizytówkami imion i alfabetem poznaliśmy litery „E,e”.

MIKOŁAJ W "JAGÓDKACH" - filmik

PREZENTY DLA BARDZO GRZECZNYCH "JAGÓDEK" - filmik