OGŁOSZENIA

 

Zaproszenie - kliknij na zdjęcie

smile

WYDARZENIA 

IV TYDZIEŃ 

Z KRASNALKIEM KOCHANYM O RODZINIE ROZMAWIAMY

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty coraz bliżej... już nie możemy się doczekać, aby powitać drogich rodziców w naszym przedszkolu. Z tej okazji dużo rozmawiamy o rodzinie i systematycznie ćwiczymy wiersze i piosenki. 

W tym tygodniu rozpoczęliśmy cykl spotkań warsztatowych z panią dietetyk i fizjoterapeutką w ramach "Programu wczesnej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci w wieku przedszkolnym".

III TYDZIEŃ 

Z KRASNALEM MAŁYM SPORTY DLA ZDROWIA UPRAWIAMY 

Sport był tematem przewodnim naszych zajęć. Miś literacki przybliżył nam różne dyscypliny sportowe, a sami próbowaliśmy rozegrać prawdziwy mecz. Wybraliśmy się na łąkę aby poznać kwiaty - maki oraz pracowite pszczółki. Tydzień zakończyliśmy wyjazdem do Teatru Zagłębia na wspaniały spektakl "Plastusiowy pamiętnik". 

Oto Hałabała zna go Polska cała - kliknij na zdjęcie

II TYDZIEŃ

HAŁABALE POWIEMY JAK DUŻO O PRZYRODZIE WIEMY

I TYDZIEŃ

Z KRASNALKIEM MAŁYM POLSKĘ KOCHAMY