OGŁOSZENIA

Wakacje - kliknij na plakat

 

smile

WYDARZENIA 

V TYDZIEŃ

HAŁABALE POWIEMY JAK Z PSEM SZNUPKIEM BEZPIECZNIE

WAKACJE SPĘDZAMY

IV TYDZIEŃ

HAŁABALE POWIEMY CZYM W WAKACJE PODRÓŻUJEMY 

Poznawaliśmy różne środki transportu, którymi podróżujemy podczas wakacji. Następnie spakowaliśmy walizki i wesołym pociągiem wyruszyliśmy na plażę. Kontynuowaliśmy tematykę wakacji podczas zajęć w bibliotece.  Pamiętaliśmy o naszych kochanych Tatusiach przygotowując dla nich krawaty. 

III TYDZIEŃ

INSTRUMENTY ZNAMY I Z HAŁABAŁĄ GRAMY

Muzyka królowała nam każdego dnia. Poznawaliśmy różne instrumenty muzyczne, ćwiczyliśmy granie na instrumentach perkusyjnych. 

II TYDZIEŃ

Z KRASNALKIEM MAŁYM POLSKĘ KOCHAMY

 Tematyką przewodnią zajęć była Polska, utrwaliliśmy symbole narodowe.

Zakończyliśmy zajęcia w ramach projektu edukacyjnego "Oto Hałabała zna go Polska cała". 

Poznaliśmy litery "P,p" oraz cyfrę 9. 

Zakończenie projektu edukacyjnego "Oto Hałabała, zna go Polska cała"

- kliknij na zdjęcie 

 

I TYDZIEŃ 

Z KRASNALKIEM MIŁYM DZIEŃ RODZINY OBCHODZIMY 

 Cały tydzień spędziliśmy w atmosferze radości i miłości świętując "Dzień Dziecka" oraz "Dzień Mamy i Taty". Przedstawienie pt. "Kaczka Dziwaczka" wystawione przez pracowników przedszkola spowodował u nas dobry nastrój, który towarzyszył nam cały dzień podczas atrakcyjnych zabaw w ogrodzie przedszkolnym. A dla Mamy i Taty sami wcieliliśmy się w rolę kwiatów, aby okazać Im w ten sposób swoją miłość i szacunek. Bardzo się cieszymy, że Rodzice gromkimi brawami dziękowali nam za występ. Podsumowując tydzień rozmawialiśmy o emocjach biorąc udział w warsztatach z psychologiem  w ramach "Programu wczesnej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci w wieku przedszkolnym".

100 lat - kliknij 

Taniec dla Mamy i Taty - kliknij

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA - kliknij na plakat

FILMIK - kliknij