LUTY

TYDZIEŃ IV

TEMAT KOMPLEKSOWY:

ZABAWY NA ŚNIEGU CD.

Nie doczekaliśmy się śniegu w drugim tygodniu ferii, jednak tematyka  białego szaleństwa na śniegu umilała nam każdy dzień. W czwartek rozweselał nas PAN PĄCZEK w każdej  postaci - ruchowej, dydaktycznej, plastycznej, matematycznej, a przede wszystkim smakowej :):):) Natomiast w piątek przenieśliśmy się do KRAINY DINOZAURÓW, świętując DZIEŃ DINOZAURA.

LUTY

TYDZIEŃ III

TEMAT KOMPLEKSOWY:

ZABAWY NA ŚNIEGU

Mimo tego, że za oknami wciąż brak śniegu i nie chce nadejść prawdziwa śnieżnobiała zima to pierwszy tydzień ferii w przedszkolu minął nam bardzo ciekawie. Zabawy na śniegu zamieniliśmy na zabawy ruchowe w naszej sali i ogrodzie. Oczywiście nie zabrakło zimowych zabaw plastycznych, muzycznych i dydaktycznych. Świętowaliśmy WALENTYNKI i wszyscy tego dnia mięli uśmiechnięte minki :):):) A w DZIEŃ KOTA bliska nam była niejedna kocia psota :):):)

LUTY

TYDZIEŃ II

TEMAT KOMPLEKSOWY:

DOZNAWANIE UCZUĆ JEST WAŻNE

- kliknij w obrazek i baw się razem z nami :)

 

LUTY

TYDZIEŃ I

TEMAT KOMPLEKSOWY:

KARNAWAŁ

W karnawale, w karnawale same bale ... :) I w naszym przedszkolu nastał czas wielkich przygotowań do upragnionego przez wszystkie dzieci balu. Grupa Jarzębinek wywiązała się z tego zadania po mistrzowsku:) Przygotowaliśmy łańcuszki, serpentyny oraz maseczki, którymi udekorowaliśmy naszą salę. Po wysłuchaniu dwóch wersji bajki o "Kopciuszku" bawiliśmy się w projektantów mody. Zaprojektowaliśmy stroje dla kopciuszka i księcia. Każdego dnia przy dźwiękach karnawałowego hitu CHIHUAHUA dbaliśmy o naszą kondycję, aby w piątek nie zabrakło nam sił w trakcie balu;)

TANIEC CHIHUAHUA w wykonaniu Jarzębinek :)

- kliknij w obrazek :)

Starszaki jak to starszaki każdego dnia brały udział w zabawach matematycznych ("+" i "-" w zakresie 10) i związanych z nauką liter i nauką czytania ("N, n").

W ramach udziału w projekcie, pt.: "Oto Hałabała zna go Polska cała" poznaliśmy kolejną przygodę Krasnala Hałabały, pt.: "Jak się borsuk z krasnalem na spacer wybierali".

W czwartek wzięliśmy udział w wielkiej rozgrzewce przed balem czyli w "SZUBACZKACH" - skubaniu pierza.

A w piątek na BALU bawiliśmy się znakomicie :):):)

 

- kliknij w obrazek i zobacz jak wspaniale bawiliśmy się na balu :)