smilesmilesmile

31.05.2022 r. - ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU - zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach we wtorek obchodziliśmy w/w dzień pod hasłem: "Tytoń: Zagrożenie dla naszego środowiska". Tego dnia wszystkiego grupy przypomniały sobie piosenkę z programu "Czyste powietrze wokół nas", pt.: "Zielony Dinek".

- kliknij i zaśpiewaj razem z nami:)

Dwie najstarsze grupy Jarzębinki i Jaskółki przygotowały ulotki i plakaty, nawołujące do tego, aby NIE PALIĆ. Plakaty przyczepiliśmy w oknach naszego przedszkola oraz na ogrodzeniu, a ulotki dzieci zabrały do swoich domów.

Jarzębinki przygotowały hasło tegorocznego ŚWIATOWEGO DNIA BEZ TYTONIU, które powiesiliśmy na ogrodzeniu przy głównym wejściu do naszego przedszkola. Dzieci bardzo były przejęte szkodliwym wpływem papierosów/ tytoniu na życie i zdrowie człowieka oraz całego środowiska. Dzieci z wielkim zapałem przygotowywały ulotki, plakaty i główne hasło.

smilesmilesmile

24.05.2022 r. - DZIEŃ ŚLIMAKA - "Ślimak, ślimak pokaż rogi...". Któż z nas nie zna tego wierszyka:)

smilesmilesmile

20.05.2022 r. - ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZOŁY - Krasnal Hałabała jest przyjacielem przyrody, dlatego nie mogło zabraknąć obchodów tego dnia wśród naszych przedszkolaków.

smilesmilesmile

Miło nam ogłosić wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego, pt.: "Pszczoła - Mój przyjaciel". Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości:):):)

smilesmilesmile

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy historyczny FUSBAL MUNDIAL (16.05.2022r.). Zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji:

- kliknij w zdjęcie i przeżyj razem z nami te wyjątkowe chwile:)

smilesmilesmile

smilesmilesmile

15.05.2022 r. w całej Polsce obchodzony jest DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI. W naszym przedszkolu świętowaliśmy ten dzień w piątek 13.05.2022 r. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji:)

- kliknij w zdjęcie i obejrzyj krótką fotorelację :)

smilesmilesmile

04.05.2022 r. cała nasza mała społeczność obchodziła DZIEŃ STRAŻAKA. Serdecznie dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć odważni strażacy :):):)