KWIECIEŃ

TYDZIEŃ IV

TEMAT TYGODNIA:

JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM

W minionym tygodniu rozmawialiśmy o tym czym różni się miasto od wsi, w jakim mieście mieszkamy, w jakim kraju mieszkamy i na jakim kontynencie. Podróżowaliśmy po Polsce, poznając muzykę z różnych regionów: szanty, muzykę góralską i muzykę śląską. Poznaliśmy literę S, s i przeliczaliśmy w zakresie 1-10. Mówiliśmy o narodowych symbolach. W ramach programu "Uczymy dzieci programować" zakodowaliśmy flagę Polski. Korzystaliśmy z pogody, bawiąc się w naszym ogrodzie i poznając przyrodę.

 

KWIECIEŃ

TYDZIEŃ III

TEMAT TYGODNIA:

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

W trzecim tygodniu kwietnia tematem przewodnim naszych codziennych spotkań była nasza planeta Ziemia i sposoby dbania o nią tak, aby Ziemia była szczęśliwa, a my na niej. Poznaliśmy literę R, r. Z okazji Dnia Ziemi braliśmy udział w literackim spotkaniu z Misiową Mamą i przedszkolnym wyzwaniu "słuchamy oddechu Ziemi". Wyznaczaliśmy trasę dla Ozobota wokół kuli ziemskiej. Przypomnieliśmy zasady segregowania odpadów na 5. Pogoda  na tyle była sprzyjająca, że udało nam się spędzić miło czas w naszym przedszkolnym ogrodzie. 

EKOLOGICZNA MISJA JAGÓDEK

- kliknij w link :)

SEGREGUJĘ NA 5! :)

- kliknij w link :)

MARZEC, KWIECIEŃ

TYDZIEŃ - IV

TYDZIEŃ I-II

NAUKA ZDALNA

- kliknij w obrazek