STYCZEŃ

TYDZIEŃ IV

TEMAT TYGODNIA:

W TEATRZE

W minionym tygodniu omawialiśmy temat "W teatrze". Poznaliśmy literę "J, j" oraz cyfrę 9. Każdego dnia bawiliśmy się w teatr. Zrobiliśmy piękne kukiełki ze sztućców oraz przygotowaliśmy teatralną scenografię. Kodowaliśmy na macie do kodowania, świętując "Dzień Lego". W piątek z okazji "Dnia puzzli" ułożyliśmy prawie wszystkie puzzle, które mamy w grupie. A na koniec tego tygodnia w teatrzyku cieni wystawiliśmy bajkę "O trzech świnkach".

 

 

STYCZEŃ

TYDZIEŃ III

TEMAT TYGODNIA:

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA 

"Babciu, Dziadku coś Wam dam ..."

Jagódki bardzo kochają swoje babcie oraz swoich dziadziusiów, dlatego z okazji ich święta, przygotowały:

ABY OBEJRZEĆ NASZ WYSTĘP NALEŻY KLIKNĄĆ W LINKI PONIŻEJ ;)

Rozgrzewka "WYGIBASY Z BABCIĄ I Z DZIADKIEM"

"KONCERT NA 102 dla Babci i Dziadka"

A tak wyglądały nasze przygotowania do tego wyjątkowego dnia:

 STYCZEŃ

TYDZIEŃ I i II (ferie)

TEMAT TYGODNIA:

ZWIERZĘTA ZIMĄ

Każda Jagódka wie, którym ptakom i zwierzętom, zimą pomoc należy się ;)

ZIMOWE ZABAWY

"My się zimy nie boimy i bałwana ulepimy" :) Dzieci nie mogły dostać lepszego prezentu od pani Zimy. Śnieżnobiały puch zagościł w naszym mieście i ogrodzie :) Drugi tydzień ferii minął przedszkolakom na zabawach na śniegu i wokół tematyki zimowych zabaw.