STYCZEŃ 

 IV TYDZIEŃ

Z KRASNALKIEM MAŁYM O PTAKI W ZIMIE DBAMY

Utrwalając gatunki ptaków z Krasnalem Hałabałą postanowiliśmy pomóc przetrwać im zimę w naszym ogrodzie przedszkolnym. Poznaliśmy cyfrę 7 i litery „O,o” poprzez zabawy z wizytówkami imion. Przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji Piosenką w koronawirusa, aby jednoczyć się z innymi przedszkolami w tej trudnej pandemicznej rzeczywistości. Nie tylko rozwijaliśmy nasze muzyczne talenty, ale również plastyczne wykonując kilka prac na ogólnopolskie konkursy. Rozpoczęliśmy kolejny Moduł „Misiowe laboratorium czterech żywiołów” w ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 III TYDZIEŃ

KRASNALKU KOCHANY DZIEŃ BABCI I DZIADKA DZISIAJ MAMY

Kolejne zimowe miesiące za nami. Choć bardzo ciepłe, głównie za sprawą wyjątkowo rodzinnych chwil, tym razem z naszymi kochanymi Babciami i Dziadkami. Znakomicie wcieliliśmy się w role aktorskie, życząc Babusiom i Dziadziusiom WSZYSTKIEGO DOBREGO. A wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne a przede wszystkim, by wyrazić wielką miłość i szacunek do swoich kochanych Babć i kochanych Dziadków.

Droga Babciu, Dziadku miły,

Choć w tym roku tu w przedszkolu

Na żywo się nie spotkamy...

To na występ wyjątkowy

przed ekrany zapraszamy.

KOCHAMY WAS - PRZEDSTAWIENIE - filmik 

UROCZYSTE 100 LAT - filmik

ZA CO KOCHAMY BABCIĘ I DZIADKA - WYPOWIEDZI DZIECI - filmik

 

Portrety Kochanych Babć 

Portrety Kochanych Dziadków 

 

 

 I i II TYDZIEŃ

KRASNALKU HAŁABAŁO W FERIE ŚNIEGU NASYPAŁO

Opady śniegu ucieszyły bardzo naszych Przedszkolaków i śnieg stał się inspiracją do zimowych zabaw w ogrodzie przedszkolnym i w sali.