Nasze przedszkole bierze udział w wojewódzkiej Akcji informacyjno - edukacyjnej, pt.: "Wirusoochrona".

 - kliknij w obrazek i dowiedz się więcej :)

"Wirusoochrona" w twórczości plastycznej najstarszych przedszkolaków:

Jagódki:

Jaskółki:

Jarzębinki:

 

Pamiętajcie o myciu rąk! To najskuteczniejsza brań w walce z wirusami i bakteriami. Zaśpiewajcie razem z nami:

- kliknij w obrazek :)

 

W związku z tym, że "Dzień Drzewa" wypada w niedzielę 10.10.2021 r., to już 08.10.2021 r. obchodziliśmy ten niezwykle ważny dzień. Każda z grup stworzyła naturalną płaskorzeźbę drzewa. Wszystko po to, aby zaapelować do nas dorosłych, że: "Dzieci potrzebują drzew. Miasto, w  którym żyjemy potrzebuje drzew".

Z okazji "Sprzątania Świata" w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny, pt.: "Hałabała cieszy się - kiedy wokół czysto jest" SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021. W piątek 08.10.2021 r. zostały rozdane nagrody. Wszystkim małym artystom gratulujemy kreatywności i zaangażowania we  wspólne promowanie dbania o naszą planetę. Poniżej przedstawiamy galerię prac konkursowych:

1 października to Międzynarodowy Dzień Lekarza. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola przygotowały kartki wdzięczności dla lekarzy. Mamy nadzieję, że nasze artystyczne pozdrowienia będą dla lekarzy miłą niespodzianką. W ten sposób chcieliśmy podziękować za trud ich pracy i wielkie serca: Jeżyki, Jabłuszka, Jagódki, Jaskółki, Jarzębinki oraz Krasnal Hałabała.

 

 

 

 

 

 🙂🙃🙂🙃🙂

"Dzień Kropki" już za nami. A oto piękne prace plastyczne naszych przedszkolaków, gdzie tematem przewodnim oczywiście była KROPKA:

Pewnie jesteście ciekawi co będzie się działo po wakacjach u Hałabały w przedszkolu?  Zapraszamy na miesiąc pełen niezwykłych wydarzeń :)