JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI 

W poniedziałek (21.06.2021 r.) wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w wyzwaniu "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami". Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przesłanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Niebieski Sweterek piosenka

M. Tomaszewskiej

w wykonaniu "Jarzębinek" - filmik 

 

DZIEŃ DZIECKA - 1 czerwca w naszym ogrodzie odbył się niezwykły "Dzień dziecka" dla naszych przedszkolaków. Na początku wszystkie dzieci zostały przywitane przez panią dyrektor, a następnie obejrzały krótkie przedstawienie na podstawie wiersza, pt.: "Rzepka" J. Tuwima w wykonaniu naszego grona pedagogicznego oraz innych pracowników naszego przedszkola. Zjazdy na dmuchańcach, wspólne zabawy chustą Klanzy, malowanie na chuście i folii, dyskoteka, puszczanie gigantycznych baniek, tor przeszkód, wspaniały poczęstunek to tylko niektóre z nielicznych atrakcji, które czekały na dzieci. To był wyjątkowy dzień, pełen radości i uśmiechu :):):)