smile

W tygodniu od 25.09.23 r. do 29.09.23 r. tuliliśmy drzewa i dołączyliśmy do globalnej sieci STRAŻNIKÓW LASÓW #straznicylasów - II edycja ogólnopolskiej kampanii "Przytul się do drzewa" z naszym udziałemsmile.

smile

28.09.2023r. powitaliśmy Jesień, pożegnaliśmy Lato, świętowaliśmy Dzień Jabłka i urodzinki naszych Jabłuszek. Było kolorowo, smacznie, zdrowo i wesoło smile

smile

smile

smile

smile

Piątkowy "Kolorowy zawrót głowy" to połączenie Dnia Kropki (15.09.) i Dnia Fryzjera (16.09.). Te dwa dni to oczywiście nie żadne formalne święta, ale doskonała okazja do świętowania wszelkich przejawów dziecięcej kreatywności, twórczego myślenia i wiary we własne możliwości.
Serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za wsparcie nas w tym dniu poprzez przygotowanie strojów i fryzur dla swoich pociechsmilesmilesmile Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Dziękujemy!smilesmilesmile
 

 smile