smile

smile

 

Przedszkolaki z Hałabałowego podwórka zawsze dbają o zwierzaki, dlatego w naszym kalendarzu świąt nietypowych nie mogło zabraknąć DNIA KUNDELKA:):):)

smile

24 października odwiedziły nas uczennice szkoły baletowej z Bytomia. To było bardzo interesujące spotkanie. Niejedna z naszych dziewczynek zapragnęła zostać baletnicą:) Serdecznie dziękujemy za to spotkanie:):):)

smile

- proszę kliknąć w zdjęcie,

a obejrzysz fotorelację z naszego RODZINNEGO PIKNIKU

z Hałabałą, Marchewką i Jabłkiem

zorganizowanego z okazji 50 - lecia istnienia przedszkola

smile

smile

11.10.2023 r. był DNIEM DZIEWCZYNEKsmilesmilesmile Nasi chłopcy zadbali o to, aby dziewczynki poczuły się tego dnia jak prawdziwe księżniczki.

smile

A oto relacja z naszego PRZEDSZKOLNEGO wyjątkowego ŚWIATOWEGO DNIA DRZEWA 2023 r.

smile

Z okazji "ŚWIATOWEGO DNIA DRZEWA" w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczno - techniczny, pt.: "Drzewo z ogrodu Krasnala Hałabały". Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone prace. Jesteśmy pod wrażaniem Waszej kreatywności. Gratulujemy zwycięzcomsmilesmilesmile

smile

smile