smile

smile

smile

"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!". Bardzo chcemy, aby nasze przedszkolaki miały piękne i zdrowe uśmiechy, dlatego dbamy o to, aby odwiedzali nas profesjonaliści i uczyli dzieci jak dbać o zęby. Dziękujemy za cenny warsztat AKADEMII ZDROWEGO UŚMIECHU i przegląd zębów naszych przedszkolaków.

smile

Uwielbiamy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Najpierw wszyscy razem obejrzeliśmy krótkie przedstawienie o misiu, który chciał być przez chwilę kolorowy jak motylekwink Jednak bardzo szybko doszedł do wniosku, że w brązie czuje się najlepiejwink
Następnie wszystkie grupy zaśpiewały swoje ulubione piosenki o misiach.
Tym sposobem wszystkie grupy stały się ZMISIOWANYMI GRUPAMIsmilesmilesmile
Nie zabrakło też wspólnych misiowych tańców wygibańcówwink
Także w grupach czekało na dzieci wiele misiowych zabawsmile

- kliknij w zdjęcie i obejrzyj fotorelację z Dnia Misiasmile

smile

DZIEŃ KREDKI 2023
Mamy półki pełne zabawek, ale ich nie zastąpi nic - kolorowe kredki kochają wszystkie dzieci.

smile

- kliknij w zdjęcie powyżej i obejrzyj

relację ze spotkania autorskiego z Katarzyną Majzel - Pośpiech

i Jeżykiem Nikosiem:)

smile

- kliknij w zdjęcie i posłuchaj fragmentu "Mazurka Dąbrowskiego"

smile

smile