W minionym tygodniu (11.12.23 r. – 15.12.23 r.) dzieci z naszego przedszkola wzięły  udział w spotkaniach z Dinkiem, realizując Przedszkolny Program Edukacji Antytytoniowej „Czyste Powietrze wokół nas”. Grupy najmłodsze 3 i 4 latki wzięły udział w spotkaniu z samym  Dinkiem, który opowiedział dzieciom o swojej wycieczce pociągiem do wujka na wieś i o okropnym dymie tytoniowym, który się roztaczał w jednym z przedziałów w pociagu. Szukaliśmy źródeł dymu i śpiewaliśmy piosenkę o Dinku, korzystając z teledysku, który kiedyś zrobiła nasza koordynatorka programu. Wykonaliśmy plakaty, ulotki, które zawiesiliśmy w przedszkolnym holu, aby zwrócić uwagę dorosłych na problem PALENIA. Korzystaliśmy także z nowych kart pracy udostępnionych przez organizatorów programu. Na koniec „Akcji” każda z grup otrzymała medal z Dinkiem.

13.12.23 r. ponownie odwiedził nas Mateusz Świstak - MISTRZ OPOWIADANIA. Tym razem zaskoczył nas niezwykłymi bożonarodzeniowymi historiami. Dzieci były zachwycone smilesmilesmile Dziękujemy!!! smilesmilesmile

DZIEŃ GUZIKA 2023
Taki mały, najczęściej okrąglutki i dający morze możliwości na kreatywną zabawę - GUZIK!smile

- kliknij w zdjęcie i obejrzyj relację z naszej Barbórki :)