Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych w roku szkolnym 2019/2020

na PIERWSZE SPOTKANIE informacyjno – organizacyjne,

które odbędzie się 23 .08.2019r. tj. w piątek o godz. 17.00.

Zapraszamy do przeczytania ostatniego w tym roku szkolnym

numeru "Krasnalowych Wieści" :)

W zakładce GAZETKA :)

KLAUZULA INFORMACYJNA - DLA RODZICÓW

• Administratorem Państwa danych jest Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach, 40-866 Katowice, ul. Piastów 13 NIP: 6342289082, REGON: 270554522.
  • Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Agata Krystek-Jadwiżuk, adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32-606-13-23.
  • Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji obowiązku przedszkolnego lub w celu realizacji prawa do pobytu dziecka w przedszkolu, podstawa prawna: ustawa z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo Oświatowe (Dz.U. 2017 poz. 59 ze zm.).
  • Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celu skontaktowania się w prawach związanych z dzieckiem, podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. c) i e) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych Państwa dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania Państwa danych osobowych przez Nasze Przedszkole do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest konieczne i wymagane przez prawo w celu realizacji obowiązku przedszkolnego. Nie podanie danych osobowych będzie skutkowało utrudnieniami w przekazywaniu informacji na temat Państwa dziecka.

12 marca 2019 roku rozpoczyna się rekrutacja do Przedszkoli oraz Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych, dla których organem prowadzącym jest miasto Katowice.

Nabór będzie się odbywał przy wsparciu systemu elektronicznego pod adresem: https://www.katowice.przedszkola.vnabor.pl

MP57.  035.1-2.2019

INFORMACJA  NT.  MIENIA  PLACÓWKI

UZNANEGO  ZA  ZBĘDNE  BĄDŹ  ZUŻYTE

Na  podstawie  Procedury gospodarowania składnikami majątku ruchomego w Miejskim Przedszkolu nr 57 im. Krasnala Hałabały  informuję, że  posiadamy  następujące  zbędne  i  zużyte  środki  majątku  ruchomego :

Lp

Poz. inwentarza

Nazwa przedmiotu

Rok zakupu

ilość

uwagi

DZVIA/25/26/11

Meble

Zniszczone, uszkodzone, połamane, wyeksploatowane.

Przeznaczony do likwidacji sprzęt został oceniony jako w 100% zużyty i zniszczony, o zerowej wartości
użytkowej, nie nadający się do wykorzystania zarówno w Miejskim Przedszkolu Nr 57 jak i przez innych
użytkowników.

Zbędne  składniki  majątku  ruchomego  możemy  nieodpłatnie  przekazać  innej  jednostce  na  pisemny  wniosek,  lub  dokonać  darowizny  innym  przedmiotom .

Zainteresowanych  prosimy  o  kontakt  do  13/02/2019 r.

Telefon  kontaktowy  032 / 254 24 92